Šviesos stalas

Šviesos stalas

130,00

Kūrybai, žaidimams, pažinimui.

Šviesos stalas – ugdymo priemonė, skleisdamas šviesą stimuliuoja sensorinę sistemą, koncentruoja vaikų dėmesį bei sužadina smalsumą. Ant stalo galite žaisti su spalvotais daiktais ar medžiagomis (smėliu, įvairių tekstūrų/dydžių kruopomis, geliu, guašu ir kt.) maksimaliai sustiprinamas šviesos žaismas, formuojami kontrastai ir formos, vaikas gali liesti, stebėti, tyrinėti ir žaisdamas lavinti vaizduotę. Kūryba lavina vaizduotę, o tai yra kūrybiško mąstymo pradžia.

Gaminio specifikacija:

* Stalviršio plotas 51×51 cm;

* Staliuko aukštis 48 cm;

* Stalviršio krašteliai su 3 cm borteliu neleis smėliui, ryžiams ar kitiems priedams išsibarstyti, taigi patalpa liks tvarkinga;

* Išjungus šviesą, galima lengvai atjungti staliuką nuo elektros laido ir jis gali tarnauti kaip įprastas vaikų kambario baldas kitiems vaikų žaidimams;

* Staliukas atkeliauja jau surinktas;

* Staliukas pagamintas iš 12 mm storio faneros. Impregnuotas 100% natūraliu sertifikuotu aliejumi.  Stalviršis stiklintas organiniu stiklu, apšviestas šviesos diodų juosta (LED).

Šio gaminio siuntimas galimas TIK KURJERIU. (Gaminio matmenys netilps į paštomato skyrius, prašome nesirinkti paštomato siuntimo būdo).

 

Užsakymą pagaminame per 3-10 darbo dienas nuo apmokėtos užsakymo sąskaitos (terminas priklauso nuo darbų užimtumo). Jeigu reikalingas tikslesnis (skubesnis) gamybos terminas prašome teirautis el. paštu info@medoka.lt arba telefonu 8 640 55855.

Kategorija:
You've just added this product to the cart: